Největší evropská výstava stanů

8. 6. 2017 – Česká republika, Evropa
Jana Patková
Jana Patková

V pražských Letňanech vyrostlo unikátní outdoorové město, ve kterém si můžete vlézt do stanu i lehnout do spacáku. Výroční dvacátý ročník největší evropské Výstavy stanů a vybavení do přírody se koná do 13. srpna 2017.

Ve dvou halách se na ploše 10 500 m² (!) v areálu PVA EXPO Praha Letňany letos představuje to nejlepší ze světového outdooru a najdete zde více než 150 značek. Stojí tu 320 stanů všech typů i oblíbené spacákové ležení, kde si můžete  vyzkoušet stovky spacáků a karimatek na nejrůznějších površích, a hlavně – najdete tady největší výběr turistického zboží na českém trhu: pořídíte tu stany, spacáky, karimatky a kempinkový nábytek, ale i batohy, oblečení, obuv a nejrůznější doplňky, jako jsou vařiče, nádobí, grily, nafukovací čluny, baterky, čelovky, nože a další outdoorové vychytávky.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na promítání cestovatelských filmů, vyzkoušet si své dovednosti na lezecké stěně, zúčastnit se soutěže zručnosti Wingman show a mnoho dalšího. Letošní novinkou je možnost ochutnat expediční stravu a vyzkoušet si, že i jídlo určené na cesty může chutnat skvěle.

Místo konání: Výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Otevírací doba: pondělí – pátek: 15:00 – 20:00 hod., sobota – neděle: 10:00 – 20:00 hod.

Další informace: www.vystavastanu.cz

Vstup a parkování zdarma!

Poděl se o svůj názor

Související články